Společnost

Techizol se zabývá realizační službou v sektoru stříkaní izolací PUR pěnou a zateplením vašeho bydlení. Nabízíme nejnižší cenu na trhu! Jsme flexibilní a vždy si rádi domluvíme na kompromisu.

Náš tým se skládá z profesionálních a vyškolených zaměstnanců, kteří se dlouhodobě věnují stříkáním izolačních materiálů.

Techizol realizuje zateplení střech, podkroví, stropů, stěn, základů a podlah. Provozuje svou činnost nejen na území celé České republiky, ale i Slovensku.

Cílem Techizolu je na prvním místě spokojenost našich zákazníků, proto k realizaci svých zakázek využívá nejkvalitnější, nejmodernější a zdraví nezávadný materiál.

Proč právě Techizol?

  • rychlá návratnost investice – díky dokonale provedené izolaci je návratnost vaší investice na energiích maximálně do 7 let,
  • polyuretanová pěna zajistí dokonalou těsnost a přilnavost ke všem povrchům– jedná se tedy o celoplošnou a bezešvou izolaci bez tepelných mostů,
  • rychlost a pohodlí – na rozdíl od zateplení prostřednictvím polystyrenu nebo vlny trvá izolace stříkáním PUR pěny pouze několik hodin. Polyuretanová pěna zajistí o třetinu lepší tepelné vlastnosti než vata.